Hakkımızda

1989 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da kurulan firmamız, o günden bu yana faaliyetlerine aynı heyecan ve kararlılıkla devam etmektedir. Şirketimiz, 1995 yılında Mitos Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi ünvanını almıştır. Ev tipi dikiş makinalarının bölge servisliğini yapmış ve bunun yanında bayilik hizmeti vermiştir. Farklı semtlerde açılan şubelerinde de bayilik ve servislik hizmetinin yanı sıra hobi kursları (Nakış, Dikiş, Ahşap Boyama, Takı Tasarımı, Kırkyama)  da düzenlenmiş ve sayısız öğrenci yetiştirlimiştir.
   Mart 2011 itibariyle Brother Ev Tipi dikiş makinalarının İstanbul ve Trakya distrübitörlüğünü üstlenmiştir. Her hizmet verdiği alanda da yıllardır olduğu gibi doğruluk ve dürüstlük ilkesine bağlı olarak müşteri memnuniyetini öncelikli ilkesi sayarak yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz
   Her geçen gün genişlettiğimiz bayi ve servis ağımızla ihtiyaç duyulan her yere üstün kalite, teknoloji ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışımızı ulaştırmak. Satış sonrası tüketiciyle ilişki asla sona erdirmemek ve ürününden en yüksek verimi alabilmesi için yanında olmaya devam etmek.

Vizyonumuz
  Kaliteli bayi ve teknik servis anlayışımızı İstanbul ve Trakya’da gerek duyulan her yerde yaygınlaştırmak kaliteyi bozmadan verilen hizmetlere devam etmek için çalışmaktayız. Ulaştığımız tüm bayi, servis ve tüketici kitlesine satış anında ve kullanım süresi boyunca en iyi, en uygun fiyatı ve üstün hizmeti, deneyimli satış kadrosu ve üst düzey teknik servis elemanlarımızla sizlere sunmak arzusundayız.

  • Etkinlik
  • Haberler
  • Brother


Sıkça Sorulan Sorular

 

Siz müşterilerimizden sıkça gelen sorular ve bunların cevaplarına ulaşmak için lütfen tıklayın!

©1995-2012 Mitos Makina   0212 537 50 35 - 0212 537 06 97  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.